Aydın Oto Öz Döküm


Hakkımızda

Aydın Oto Öz Döküm 1980 yılından bugüne uzanan döküm tecrübesiyle metal enjeksiyon sanayiindeki yerini alarak metal enjeksiyon dökümde kalitenin adresi olmuştur.

30 yılı aşkın tecrübesiyle müşterilerine metal enjeksiyon, alüminyum, zamak ve basınçlı döküm alanlarında faal olarak hizmet vermektedir.

Aydın Oto Öz Döküm edinmiş olduğu tecrübeleri, gelişmiş üretim teknolojileri ile birleştirerek yüksek kalite ile üretim yapmayı kendisine ilke edinmiştir. Aydın Oto Öz Döküm Üretim yaptığı alanlarda , faaliyet gösterdiği segmentlerde her zaman öncü ve yenilikçi olmuştur ve tüm bunlara bağlı olan üretim kalitesi sayesinde sektördeki iş ortaklarının her zaman tercihi olmuştur ve olmaktadır.

Aydın Oto Öz Döküm soğuk kamara metal enjeksiyon presleriyle 0,010 gramdan 20 kilograma kadar alüminyum ve zamak alaşımlı dökümler yapabilmektedir.

Aydın Oto Öz Döküm üretim hattında dökülmüş olan parçaların kalite ve spektif değer kontrolünün ardından müşterilerinin isteğine göre çapak alma , talaşlı işlemler , yüzey kumlama , vibrasyon işlemlerinide kendi bünyesinde yapabilmektedir. Böylece isteğe bağlı olarak ürettiği parçayı montaja hazır hale getirilmiş bir şekilde teslim edebilmektedir.

 

                                                    Tarihçemiz

Haberler

Piyasalar